در راستای اشاعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین همکاران فرهنگی ناحیه ۲ آموزش و پرورش اصفهان ، پژوهش سرای دکتر فقیهی در نظر دارد مسابقه  وبلاگ نویسی در زمینه معلم پژوهنده(پژوهش در عمل یا اقدام پژوهی) برگزار نماید. لذا توجه شرکت کنندگان ، را به موارد زیر جلب می نماید.

۱- افراد شرکت کننده باید توجه داشته باشند که در تمامی معیارهای داوری ، ارتباط طرح با اقدام پژوهی الزامی است و در صورتیکه متناسب با موضوع مورد نظر نباشد ، امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.

۲– آدرس وبلاگ ، نام و نام خانوادگی نویسنده وبلاگ ، ایمیل و شماره تلفن و نام آموزشگاه باید تا تاریخ 16/4/1388 به آدرس الکترونیکی  faghihi.pzh_isfedu2@yahoo.com  ارسال شود.

۳ – تمامی وبلاگ ها از تاریخ 17/4/1388 تا تاریخ 28/4/1388 مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تغییرات اعمال شده پس از تاریخ فوق مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

۴– تعداد پست های صفحه ی اول حداکثر 10 مطلب باشد.

۵ – شرکت کنندگان در مسابقه باید آماده ی ارائه ی دفاعیه از وبلاگ خود باشند تا اگر از طرف دبیرخانه، فراخوان اعلام شد از وبلاگ خود دفاع کنند.

۶ - تا حد امکان، مطالب درج شده در وبلاگ ها باید به دور از کپی از مطالب دیگر وب سایت ها باشد . بدیهی است تکرار این امر در پست های متوالی موجب کاهش امتیازات وبلاگ شما از سوی هیات داوران خواهد شد.

۷-  حتی الامکان در موضوع مورد نظر وبلاگ، شیوه های پژوهشی و تحلیلی نیز استفاده گردد.

۸- تمامی منابع و پی نوشت های مطالب باید در هر پست وبلاگ درج گردد ( در صورت استناد ویا کپی واستخراج مطلب از منابع دیگر، ذکر منبع در مطالب ارسالی الزامی است.)

۹- وبلاگ نویسی می تواند به صورت  فردی یا گروهی انجام شود.

 ۱۰- ملاک های بررسی وبلاگ ها در چهار زمینه ی محتوا ، قالب(طراحی) ، مدیریت وبلاگ  ونوآوری و ابتکار می باشد .

1۱ - نفرات برتر، درجشن ستارگان ناحیه ۲ ، در هفته پژوهش ،طی مراسمی موردتقدیرقرارخواهند گرفت.

 تاريخ : سه شنبه ۲۲ اردیبهشت۱۳۸۸ | 14:53 | نویسنده : محسن شکرانی |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.